Kategorie
coconaut

Woda z kokosa, czyli coconaut

Nie od dziś wiadomo, że niezwykle ważne jest nawadnianie organizmu. Może wydawać się to proste, jednakże nie wszyscy lubią zwykłą wodę. Co zatem, jeśli propozycją staje się woda z kokosa? Brzmi ciekawie, a jednak prawdziwie! Nie trzeba jechać specjalnie do egzotycznych krajów, aby poznać smak tego niezwykłego napoju.

Coconaut – czym jest?

Coconaut to nic innego jak woda pochodząca z młodego kokosa. To świetny zamiennik dla wysokokalorycznych soków czy też wspomnianej wcześniej zwykłej wody mineralnej. Jeśli chodzi o smak to można poczuć delikatne orzeźwienie nutą kokosa. Ten napój przede wszystkim właściwie nawadnia organizm, ale również jest bardzo smaczny.

Warto zwrócić uwagę, iż młode kokosy już podczas etapu wzrostu gromadzą zdecydowanie najbardziej wartością wodę. Zawiera ona minerały, które są potrzebne do szybszego wzrostu palmy. Są one też wykorzystywane tuż przed zakończeniem procesu dojrzewania. Ta woda nie jest zatem pozbawiona składników odżywczych i może ona zostać poddana procesom filtracji oraz oczyszczania, a dopiero potem trafić do rąk konsumentów.

Dlaczego warto pić coconaut?

Wodę kokosową zaleca się regularnie spożywać, ponieważ to przełoży się na uzyskanie lepszego, czyli zdrowszego wyglądu skóry. To bardzo ważne zwłaszcza dla kobiet. Coconaut woda z młodego kokosa nawadnia aż dziesięć razy bardziej w porównaniu do zwykłej mineralnej wody. Stosują ją nawet sportowcy jako napój izotoniczy. Bardzo ciekawe jest to, że można dodać kilka kropelek tej wody do szamponu i taka mieszanka pozytywnie wpłynie na skórę głowy wraz z cebulkami włosów. Ten napój jest stworzony wyłącznie na bazie naturalnych składników. Klient ma gwarancję, że nie pije wody z dodatkiem szkodliwych konserwantów albo sztucznych cukrów. Coconaut poleca się spożywać podczas diety bezglutenowej, wegańskiej i wegetariańskiej oraz przez osoby szczególnie narażone na stres.

Coconaut to napój przygotowywany z możliwie najwyższą starannością. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu napój. Ten naturalny izotonik wzmacnia odporność i usprawnia trawienie oraz zwiększa aktywność fizyczną.